Hakkımızda

Biz Kimiz?


Talentouch, şirketlerin sürdürülebilir başarısına katkı sağlayacak yetkinlik bazlı gelişim programları sunmaktadır.

Talentouch, dünyanın bilgisini Türk kültürü ve iş yaşamı dinamikleri ile harmanlayarak oluşturulmuş gerektiğinde şirketlerin ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirilebilen 20’ye yakın yetkinlik gelişim programı ve davranış değişikliğini sağlamaya yönelik çeşitli modüllere sahiptir.

Talentouch, günümüz iş dünyasının dinamik yapısı içerisinde şirketlerin bilançosunda önemli yere sahip olan eğitim yatırımlarının kârlılığa, verimliliğe ve çalışan bağlılığına katkısını ölçümleme imkanı sağlayarak, yönetiminizin etkinliğini arttırmayı amaçlamaktadır.

Talentouch, yetenek değerlendirme alanında lider danışmanlık firması Assessment Systems’ın kuruluşudur. Assessment Systems, Değerlendirme ve Gelişim Merkezi alanında uzmanlaşmış global ölçekte faaliyet gösteren İngiltere kökenli a&dc’nin ve ölçme alanında dünyada lider kuruluşlardan olan Saville Consulting’in Türkiye temsilcisidir.

Talentouch Felsefesi


Talentouch felsefesi, okyanusun derinliklerinde eşsiz bir yeteneğe sahip olan istiridyeden ilham alır. İstiridye, yaşamın karşısına çıkardığı en büyük engeli dâhi kabul etmeyi bilir ve onu muhteşem bir parıltıya dönüştürür. Bunu yaparken sabır ve iradeyle ilerler, her adımda kendisine daha fazla değer katar…

Yöneticilik saygın, kıymetli ve güçlüklerle baş edebilmeyi gerektiren bir konumdur. Talentouch’ta biz, yöneticilerin zorlukların üstesinden gelebilme kabiliyetini geliştiriyor, içlerindeki cevheri ortaya çıkarmalarını sağlıyoruz.

Talentouch’ta yöneticiler, yetkinliklerini ve güçlü yönlerini daha da değerli hale getirmeyi öğreniyorlar. Takımına ve tüm kuruma ilham veren liderlere dönüşüyorlar.

Gelin, siz de yöneticilerinizin sahip olduğu yetenekleri, Talentouch dokunuşuyla buluşturun…

Neden Talentouch?

Modern ve güncel eğitim metodolojisiyle yapılandırılmış programlar.
Kurumun ihtiyaçlarına özel tasarımlar.
Akreditasyon süreçlerini tamamlamış, deneyimli ve konusunda uzman eğitmen kadrosu.
Eğitim etkinliğinin ve bunun iş sonuçlarına katkısının (ROI) ölçümlenebilir olması.
Dünya çapında tanınmış stratejik ortaklarla işbirliği.


İş Ortaklarımız


Assessment Systems, 2007 yılından bu yana psikolojik ölçme ve değerlendirme alanında faaliyet gösteren bir kurumdur. Türkiye’nin önde gelen firmaları yetenek yönetimi ve işe alım süreçlerinde Assessment Systems Değerlendirme ya da Gelişim Merkezi uygulamarından yararlanmaktadır.

a&dc, merkezi İngiltere’de olan ve Değerlendirme ve Gelişim Merkezi uygulamaları konusunda uzmanlaşmış, global ölçekte faaliyet gösteren bir danışmanlık firmasıdır. 25 yıllık bir geçmişe sahip olan a&dc, İngiltere’nin önde gelen endüstri ve örgüt psikologlarından oluşan kadrosuyla, ölçme ve değerlendirme alanında lider kuruluşlardan birisidir.

Saville Consulting 2004 yılında kurulmuş uluslararası bir psikometrik ölçme ve değerlendirme firmasıdır. Kurumlara işe alım ve yetenek yönetimi süreçlerinde yetenekleri belirleme ve geliştirme konusunda yardımcı olmaktadır.